Strona główna> Praca>Obsługa klienta, call center>szukam pracownika>Asystent ds. sprzedaży i obsługi klienta, ContactHero
zamknij

Asystent ds. sprzedaży i obsługi klienta, ContactHero

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie / dzieło
Wymiar zatrudnienia: część etatu
Zadania na stanowisku:

telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów firmy;
- telefoniczna sprzedaż produktów aktualnym klientom firmy;
- bieżąca aktualizacja zamówień i zarządzanie nimi.

-komunikatywność na takim poziomie, że na luzie poprowadzisz rozmowę;
-kultura osobista i elokwencja godna prawdziwego dżentelmena bądź damy;
-głos tak przejrzysty i wyraźny, że zawstydziłbyś lektora w telewizji :-)

Doświadczenie w sprzedaży to dodatkowy atut, ale nie jest wymagane. Dlaczego? Jeśli Jesteś fajną, otwartą osobą, która „dogada się” z każdym, to i my się dogadamy.

Oferujemy:
-kompleksowe szkolenie wdrożeniowe oraz wsparcie leadera;
-wynagrodzenie za każdą przepracowaną godzinę  + realny/atrakcyjny system prowizyjny;
-elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb/ możliwość pracy w pełnym i niepełnym wymiarze godzinowym;
-dofinansowanie karty Multisport oraz prywatnego pakietu ubezpieczenia;
-comiesięczne konkursy nagradzane cennymi nagrodami;
-luźną i przyjazną atmosferę;
-pyszną kawę i herbatę ; )
-dogodną lokalizację biura w centrum miasta.

Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Aplikacje oraz pytania prosimy kierować na adres mailowy: recruitment@contacthero.eu

Do zobaczenia na rozmowie ! : )
Koniecznie odwiedz naszą stronę internetową: http://contacthero.eu/

Prosimy o dodanie klauzuli w CV:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ContactHero
z siedzibą w Białymstoku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie
danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę
na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby
przyszłych rekrutacji

451 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1534229