Strona główna> Praca>Biuro, administracja>szukam pracownika>Asystent/ka ds. zarządzania projektami
zamknij

Asystent/ka ds. zarządzania projektami

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Firma Kazut działa na rynku
od 2005 roku. Oferujemy profesjonalne usługi tłumaczeń tekstów
specjalistycznych w ponad 20 językach. Realizujemy usługi translatorskie dla
firm polskich i zagranicznych z całego świata.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko asystent/ka ds. zarządzania projektami w biurze tłumaczeń

1. Miejsce pracy: Białystok - 42 Pułku Piechoty 72H / 19  - www.kazut.pl

2. Wymagania:

• umiejętności redakcyjne; dobra znajomość zasad stylistyki, gramatyki i interpunkcji w jęz. polskim.

• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie,

• obsługa pakietu MS Office (Word, Excel),

3. Obowiązki:

• organizacja pracy biura,

• zarządzane projektami tłumaczeniowymi

• prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

• tłumaczenie i korekta tłumaczeń

• obsługa urządzeń biurowych,

• realizacja zadań powierzonych przez przełożonego.

4. Oferujemy:

• stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

• umowę o prace

• atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca@kazut.pl. W tytule e-maila proszę wpisać "Asystent/ka ds. zarządzania projektami"

Prosimy o dołączenie klauzul:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że
wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o
ochronie danych osobowych w związku z procesem rekrutacyjnym na stanowisko
pracy w firmie Razut Karol Dobryniewski. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne
do ich przetworzenia. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo
dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzest