Strona główna> Praca>Biuro, administracja>szukam pracownika>Asystent kierownika projektów UE
zamknij

Asystent kierownika projektów UE

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Fundacja OKNO NA WSCHÓD realizując projekty UE poszukuje solidnej, odpowiedzialnej osoby do pracy, która chce zdobywać doświadczenie zawodowe na stanowisku Asystent kierownika projektów UE.

WYMAGANIA:- wykształcenie wyższe- bardzo dobra organizacja pracy- aktywna postawa w rozwiązywaniu problemów- umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu- samodzielność w realizacji powierzonych zadań i terminowość

MILE WIDZIANE:- doświadczenie w pracy przy projektach UE- praca lub wolontariat w organizacjach pozarządowych/studenckich- czynne prawo jazdy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - organizacja i koordynacja działań projektowych- bieżąca obsługa administracyjno-biurowa projektu- przygotowanie materiałów szkoleniowych, informacyjnych, promocyjnych- rekrutacja i kontakt z uczestnikami projektu- współuczestnictwo w rozliczaniu finansowym, sprawozdawczości i prowadzeniu dokumentacji- współpraca z kierownikiem przy realizacji projektu
OFERUJEMY:- stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie- przeszkolenie i wdrożenie na stanowisko oraz bieżące wsparcie- bardzo dobrą atmosferę pracy- ciekawą i zróżnicowaną pracę- podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV na adres cv@onw.org.pl z dopiskiem „Asystent kierownika projektów UE”

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

735 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1580246