Strona główna> Praca>Biuro, administracja>szukam pracownika>Asystentka/Asystent Biura i Zarządu
zamknij

Asystentka/Asystent Biura i Zarządu

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Infinity Group Sp. z o.o. to lokalna firma technologiczna, zatrudniająca już ponad 100
fantastycznych osób, wspólnie realizujących projekty IT dedykowane klientom
polskim jak i zagranicznym. W tej chwili do naszego zespołu poszukujemy osoby,
która zadba o organizację pracy naszego biura oraz wesprze Zarząd w działaniach
organizacyjno-administracyjnych

Twoje Zadania:

- obsługa sekretariatu
- koordynacja codziennej pracy biura (zgłaszanie usterek, kontakt z administratorem biura)
- współpraca z dostawcami - art.biurowe, spożywcze, kurierzy, drukarnie itp
- sporządzanie zlecanych przez Zarząd raportów, zestawień i prezentacji
-organizacja podróży służbowych, spotkań biznesowych, wyjazdów na targi i konferencje
- czynny udział w spotkaniach biznesowych, targach i konferencjach
- obsługa korespondencji, koordynacja obiegu dokumentów
- wsparcie tłumaczeń zleconych przez Zarząd
- współpraca z działem księgowości, hr i pr

Nasze Oczekiwania:

- warunek konieczny: bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
- nienaganna kultura osobista
- znajomość przynajmniej na poziomie dobrym MS Outlook, Excel, Word i Power Point
- czynne prawo jazdy kat.b
- komunikatywność

Co na Ciebie czeka?:

- stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pakiet benefitów (dofinansowanie karty Multisport, pakietu medycznego, kursów
językowych, szkoleń zawodowych)
- praca w atmosferze szacunku

Dołącz do nas i wyślij swoje CV na adres job@i-g.pl z nazwą stanowiska w temacie.

Zapoznaj się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych

1170 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1530593