Strona główna> Praca>Sprzedaż, handel>szukam pracownika>Awa Białystok poszukuje Przedstawiciela Handlowego
Ogłoszenie archiwalne
zamknij

Awa Białystok poszukuje Przedstawiciela Handlowego

Białystok,  podlaskie,  Polska
data dodania: 2019-08-09 09:13
oferta: Oferuję pracę - jestem pracodawcą
ogłoszeniodawca: Firma / Agencja pośrednictwa
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Do uzgodnienia
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia
Kim jesteśmy?
Firma Awa sprzedaje sprzęt RTV i AGD klientom hurtowym. Działamy na rynku już 27 lat i stale się rozwijamy. Najważniejsza jest dla nas najwyższa jakość obsługi klienta. Właśnie dlatego do wszystkich zadań podchodzimy z dużą starannością i nasze obowiązki wykonujemy bardzo rzetelnie. Zespół naszej firmy tworzą przede wszystkim młode i ambitne osoby. Szukamy ludzi podobnych do nas – przedsiębiorczych i ceniących oraz dbających o dobrą atmosferę w pracy.

Kogo poszukujemy i dlaczego?

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu sprzedażowego i zostanie przedstawicielem handlowym. Taka osoba miałaby za zadanie nie tylko opiekować się częścią naszych dotychczasowych Klientów (spotkania oraz zbieranie zamówień), ale także aktywnie pozyskiwać nowych partnerów handlowych. Naszymi Klientami są głównie średniej wielkości sklepy elektroniczne, markety, elektromarkety a także hurtownie. Warto dodać, że działamy na terenie następujących województw: podlaskie, mazowieckie, lubelskie oraz warmińsko-mazurskiej.

Co należałoby do zakresu Twoich obowiązków?
Tak jak zostało to wspomniane wcześniej, osoba na stanowisku Przedstawiciela Handlowego będzie odpowiedzialna za obsługę części naszych dotychczasowych Klientów oraz dodatkowo jej zadaniem będzie aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych.

Dokładna lista obowiązków wygląda następująco:
1. opieka nad częścią Klientów naszej firmy
2. regularne odwiedzanie Klientów i zbieranie zamówień
3. aktywna sprzedaż i nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami

Co musisz umieć?

Żeby ubiegać się o oferowaną pracę musisz potrafić obsługiwać pakiet Microsoft Office w stopniu średnio-zaawansowanym oraz znać obsługę komputera w środowisku Microsoft Windows. Oczywiście konieczne jest posiadanie prawa jazdy kategorii B (jeżeli posiadasz dodatkowo certyfikat ukończenia szkoły bezpiecznej jazdy to jest to ogromny plus). Niewątpliwym atutem będą certyfikaty potwierdzające ukończenie szkoleń sprzedażowych oraz znajomość jakiegokolwiek programu magazynow-księgowego (wystarczy poziom podstawowy).

Tak jak zostało opisane to wcześniej, jesteśmy firmą, której zależy na oferowaniu usług najwyższej jakości dlatego szukamy osób odpowiedzialnych, którym podobnie jak nam zależy na wykonywaniu swoich obowiązków jak najlepiej. Oferowane stanowisko będzie wymagało dobrego zorganizowania, ponieważ praca będzie składała się raczej z wielu mniejszych obowiązków niż z jednej rzeczy wykonywanej cały dzień. Jesteśmy średniej wielkości firmą, która dynamicznie się rozwija, szukamy więc i jednocześnie bardzo cenimy osoby zaangażowane, pracowite oraz przedsiębiorcze.
 
Co oferujemy i jak wygląda praca w naszej firmie?
Przede wszystkim szukamy osoby na pełen etat (40 godzin tygodniowo). Praca będzie odbywała się od poniedziałku do piątku. W soboty i niedziele nie pracujemy :)
Zatrudniona osoba będzie pracowała „w terenie” oraz siedzibie naszej firmy (ul. Gwiazdkowa 8, Białystok). 

Możesz też od razu wysłać CV z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na adres mailowy: rekrutacja@awa.bialystok.pl temat Przedstawiciel handlowy


Poprzednie Następne

Podobne ogłoszenia:
Jak wyróżnić ogłoszenie?
zobacz zdjęcia
Informacje o ogłaszającym
Obserwuj ogłoszenie
Wyślij znajomemu
Zgłoś naruszenie
Drukuj to ogłoszenie
Wyślij znajomemu
Podaj e-mail adresata
Błąd
Podaj Twój e-mail
Błąd
Błąd
capcha
aby zmienić obrazek, kliknij na niego
Przepisz tutaj powyższy kod
Błąd
Poleć
Zgłoś naruszenie
(niechciana reklama)
Błąd
(umieszczone w nieprawidłowej kategorii)
(zabroniona, np. lekarstwa)
(ogłoszenie jest już nieaktualne)
(jeśli podejrzewasz, że ogłoszenie jest oszustwem)
Błąd
capcha
aby zmienić obrazek, kliknij na niego
Przepisz tutaj powyższy kod
Błąd
Zgłoś
347 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1575144