Strona główna> Praca>Sprzedaż, handel>szukam pracownika>BRW Białystok: Doradca Klienta/ Sprzedawca
Ogłoszenie archiwalne
zamknij

BRW Białystok: Doradca Klienta/ Sprzedawca

Białystok,  podlaskie,  Polska
data dodania: 2017-05-17 16:10
oferta: Oferuję pracę - jestem pracodawcą
ogłoszeniodawca: Firma / Agencja pośrednictwa
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia
Nasza Spółka Meble Black Red White Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:DORADCA KLIENTA
Miejsce pracy: Białystok

Zadania na stanowisku:
  • Obsługa Klienta i sprzedaż asortymentu zgodnie z przyjętymi standardami.
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych.
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów.
  • Raportowanie przebiegu i wyniku sprzedaży.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekiwania wobec kandydata:
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Doświadczenie w sprzedaży i pracy z klientem.
  • Umiejętność obsługi komputera oraz programów biurowych i internetu.
  • Nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Umiejętność organizacji pracy.
  • Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność.
  • Znajomość branży meblowej dodatkowym atutem.

Dlatego warto u nas pracować:
  • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy.
  • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.
  • Zadbamy o Twój profesjonalny rozwój, dzięki specjalistycznym szkoleniom, w ramach naszej Akademii.
  • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę.
  • Stabilne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy.
  • Pakiet benefitów dodatkowych

APLIKUJ: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=2feefdc2bf3f4fc5b032ff8af623c7b0

„Administratorem danych
zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb obecnego procesu
rekrutacji jest firma Meble-Black Red White Sp. z o.o. z siedzibą w
Biłgoraju, zlokalizowanej przy ul. Krzeszowskiej 61. Przysługuje
Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz
żądania usunięcia, na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia
1997 r. o ochronie danych osobowych. Podanie danych w zakresie
określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest
obowiązkowe i niezbędne dla potrzeb procesu rekrutacji. Podanie
dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.”

Poprzednie Następne