Strona główna> Praca>Obsługa klienta, call center>szukam pracownika>Doradca Klienta - Wysokie Mazowieckie
zamknij

Doradca Klienta - Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie,  podlaskie,  Polska
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Doradca Klienta w Wysokie Mazowieckie do Biura Obsługi Klienta w firmie KOBA Sp. z o.o.

Dołącz do Firmy KOBA, a będziesz pracować w nieustannie rozwijającym się miejscu. Twoim obowiązkiem będzie wspieranie klienta w wyborze usług odpowiednich do jego potrzeb.
Zajmujemy się sprzedażą Internetu stacjonarnego, Telewizji oraz telefonii komórkowej. Jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi, nie spłoszy Cię wymagający klient, a na co dzień towarzyszy Ci uśmiech  to ta praca jest dla Ciebie.

Oferujemy:

Towarzystwo wesołych i miłych ludzi, którzy chętnie wprowadzą Cię w świat sprzedaży, a później samodzielne stanowisko w biurze. Kierownika, do którego zawsze możesz zwrócić się o pomoc. Wolne weekendy, ponieważ rozumiemy, jak balans pomiędzy pracą, a życiem prywatnym jest ważny. Niezbędne narzędzia do pracy oraz stanowisko dopasowane do Ciebie. Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Zakres obowiązków:
- Bezpośrednia obsługa klienta w biurze,
- Aktywna sprzedaż usług telekomunikacyjnych,
- Realizacja celów sprzedażowych,
- Prowadzenie negocjacji handlowych,
- Bieżące raportowanie wyników,
- Obsługa korespondencji e-mail,
- Badanie potrzeb klientów i doradztwo w zakresie
  proponowanych usług,
- Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekujemy:

- Znajomości programu Excel,
- Prawa jazdy kat B,
- Znajomości zagadnień związanych ze  światłowodami (mile
  widziane),
- Znajomości branży telekomunikacyjnej,
- Samodzielności w prowadzeniu rozmowy handlowej i praktycznej
  znajomości technik sprzedaży,
- Doświadczenia w obsłudze Klienta,
- Komunikatywności,
- Zaangażowanie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres:rekrutacja@koba.pl

W temacie maila prosimy podać nazwę stanowiska: Doradca Klienta w Wysokie Mazowieckie

Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Koba Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Mieszka I 4 lok 226, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Koba Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku na adres e-mail rekrutacja@koba.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Koba Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Mieszka I 4 lok 226

403 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1721215