Strona główna> Praca>Produkcja>szukam pracownika>Elektryk, elektronik, automatyk, konserwator urządzeń transportu bliskiego - platform pionowych

Elektryk, elektronik, automatyk, konserwator urządzeń transportu bliskiego - platform pionowych

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wysokość wynagrodzenia: 4000,00 / PLN netto za miesiąc
Stanowisko:

Monter instalacji elektrycznych i elektronicznych w urządzeniach – konserwator
podnośników(platform) pionowych dla osób niepełnosprawnych

Zakres obowiązków:

- montaż i uruchamianie instalacji elektrycznych i elektronicznych w urządzeniach
transportu bliskiego –  platformy
pionowe(podnośniki) dla osób niepełnosprawnych

- konserwacje urządzeń transportu bliskiego - platform (podnośników) pionowych
dla osób  niepełnosprawnych - praca w
terenie – samodzielne wyjazdy (samochód służbowy) 1-3 dniowe,  1-4 razy  w miesiącu.

- montaż i uruchamianie instalacji w innych urządzeniach ( urządzenia prototypowe
lub produkowane jednostkowo)

- inne prace powierzone w ww. temacie

Wymagania:

- elektryk, elektronik lub automatyk

- uprawnienia elektryczne do 1kV (SEP)

- biegła umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi

- umiejętność programowania sterowników-elektroniki przemysłowej

- czynne prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

- sumienność, rzetelność, punktualność

- umiejętności manualne

- umiejętność samoorganizacji i samodzielnej pracy

- gotowość pracy na wyjazdach (1-3dni – 1-4 razy w miesiącu)

- dyspozycyjność

Oferujemy:

- umowa o pracę na czas nieokreślony (po 3-miesięcznym okresie próbnym)

- atrakcyjne wynagrodzenie (3000 zł – 4000zł netto, premie, delegacje krajowe
dodatkowo płatne)

- przeszkolenie do wykonywanej pracy

- niezbędne kursy i szkolenia w zakresie wykonywanych obowiązków

- stabilne warunki i stała praca

- możliwość rozwoju

- praca stacjonarna (60-90%) jednozmianowa (8-16 pn-pt)

-  miejsce pracy: Dobrzyniewo Duże, szybki i dobry dojazd z Białegostoku

- możliwość wypracowania nadgodzin lub dodatkowych prac – nadgodziny +50% lub ustalona kwota od zlecenia

Kontakt:

- CV – biuro@aero-tech.com.pl

- telefoniczny: +48 697 055 010  w godzinach 14:00-18:00

506 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1604479