Strona główna> Praca>Informatyka, IT>szukam pracownika>FULL STACK .NET/ JS DEVELOPER
zamknij

FULL STACK .NET/ JS DEVELOPER

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Do uzgodnienia
Isobar - nowoczesna międzynarodowa agencja zintegrowanej komunikacji marketingowej w związku z rozwojem oddziału w Białymstoku poszukuje:
                                   FULL STACK .NET/JS DEVELOPER
Główne obowiązki:
- Praca nad nowymi funkcjonalnościami i wdrażaniem zmian zgodnie ze specyfikacją- Raportowanie statusu prac- Tworzenie dokumentacji- Współudział we wdrażaniu aplikacji w środowiskach testowych i docelowych- Wykonywanie prac z zadaną jakością oraz w założonym czasie
Nasze oczekiwania:- Bardzo dobra znajomość Javascript, TypeScript/ES6/ES5- Dobra znajomość HTML5, CSS3- Znajomość narzędzi takich jak npm, yarn, gulp- Dobra znajomość ASP .NET od 4.0 w górę (C#), .NET Core, SOAP, REST, protokół http, MS SQL, GIT, ORM: entity framework, nHibernate- Co najmniej podstawowa znajomość preprocesora SASS- Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację biznesową z klientem, pisanie maili, dokumentacji technicznej- Umiejętność radzenia sobie z problematyką zgodności przeglądarek- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych (mile widziana znajomość React, Redux)
Mile widziana:- Znajomość Sitecore i/lub Umbraco
Co dajemy od siebie:- Możliwość pracy projektowej dla dużego, międzynarodowego klienta- Pracę w młodym, ambitnym zespole- Atrakcyjny pakiet benefitów (m. in. pakiet prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie)- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę B2B- Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej i rozwijającej się firmie (w Białymstoku liczymy ponad 100 osób).
Link do aplikacji: https://bit.ly/2SWVGRM

1508 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1543155