Strona główna> Praca>Opieka medyczna, medycyna>szukam pracownika>Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza zatrudni pielęgniarkę
zamknij

Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza zatrudni pielęgniarkę

Rodzaj pracy : dodatkowa Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie / dzieło
Wymiar zatrudnienia: inny
Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza w Michałowie prowadzi społeczne Hospicjum Domowe na wiejskich obszarach wschodniego Podlasia. Niesiemy profesjonalną pomoc osobom nieuleczalnie chorym, aby mogły godnie przeżyć ostatnie miesiące swego życia. Pomagamy też rodzinom naszych podopiecznych oraz innym osobom pracującym z chorymi u kresu życia.
Czego oczekujemy:
• wykształcenia pomaturalnego/policealnego, medycznego, kierunek: PIELĘGNIARSTWO,
• czynnego prawa wykonywania zawodu,
• dobrej organizacji pracy,
• zdolności interpersonalnych połączonych z wysoką kulturą osobistą,
• osoby miłej, odpowiedzialnej oraz chętnej do pracy w terenie,
• posiadającej prawo jazdy kat. B (własny samochód).
Mile widziane kursy:• ukończony lub w trakcie kurs pielęgniarstwa z opieki paliatywnej,
• doświadczenie w pracy z osobami obłożnie chorymi będzie dodatkowym atutem.
Zakres obowiązków:• realizacja świadczeń pielęgniarskich dla pacjentów przebywających w domu, • pomoc ich rodzinom,
• współpraca z lekarzami oraz zespołem medycznym Hospicjum DomowegoCV należy wysłać na adres biuro@hospicjumeliasz.pl,lub na adres ul. Szkolna 20, 16-050 Michałowo. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:   „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fundację Hospicjum Proroka Eliasza  z siedzibą w Michałowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.