Strona główna> Praca>Księgowość, kadry, HR>szukam pracownika>Główna Księgowa / Główny Księgowy
zamknij

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Do uzgodnienia
Zakres obowiązków:
- prowadzenie i weryfikacja rozliczeń podatkowych (CIT, VAT i innych),
- prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa,
- prowadzenie rozliczeń księgowych dla projektów współfinansowanych  ze środków UE
- kontakt oraz współpraca z organami podatkowymi, bankami, audytorami,
- przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych,
- sporządzanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań, informacji, wymaganych przepisami prawa, dla instytucji zewnętrznych
- kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości operacji
- księgowych oraz sprawowanie nadzoru nad prawidłowym obiegiem dokumentów w spółce,
- przygotowywanie raportów, analiz, sprawozdań okresowych na potrzeby informacyjne Zarządu i wspierające decyzje biznesowe,
- przedstawianie nowych rozwiązań biznesowych związanych z nowymi przepisami prawa i zmianami branżowymi;

Nasze oczekiwania:
- udokumentowane kilkuletnie ( co najmniej 5 lat ) doświadczenie na wymienionym stanowisku,
- kierunkowe wykształcenie wyższe (kierunki: ekonomia,rachunkowość, finanse),
- biegła znajomość zasad księgowości, prawa podatkowego oraz przepisów kadrowo – płacowych,
- zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
- dokładność, rzetelność, zorganizowanie oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,
- dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel),
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,- mile widziana znajomość programów Insert ( Rewizor GT)

adres email do przesyłania aplikacji - rekrutacja@whitehill.eu
* Prosimy o dopisanie:
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym powyżej, a przekazanych w dokumentach aplikacyjnych, przez White Hill Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w
Białymstoku przy ul. Żurawiej 71/3.08, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane wyżej stanowisko pracy”.