zamknij

Grafik Komputerowy

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Miejsce pracy: Białystok, centrum

Opis stanowiska:

- Projektowanie grafik do stron www
- Tworzenie konkretnej grafiki komputerowej w oparciu o ustalone wytyczne;
- Miejsce pracy - Białystok
- Projektowanie i tworzenie materiałów marketingowych;
- Projektowanie logotypów
- Wsparcie wizualne już rozpoczętych projektów stron www

Wymagania:

- Praktyczna znajomość Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign
- Profesjonalna znajomość programów pakietu Adobe CS, CorelDraw, Microsoft Office;
- Portfolio wykonanych dotychczas grafik;
- Mile widziana znajomość programu Flash;
- Mile widziane doświadczenia w projektowaniu graficznym;
- Doskonała organizacja pracy własnej;
- Bardzo dobre umiejętności komunikacji i współpracy w zespole;
- Dbałość o szczegóły.

Firma oferuje:

- Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko;
- Dwu monitorowe samodzielne stanowisko + tablet graficzny- tablety na iOS i Android
- Pełną wyzwań pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów i rozwoju
- Zdobycie nowych doświadczeń w pracy przy innowacyjnych projektach.
- Szkolenia- Smaczny katering

Prosimy o nie przysyłanie ofert współpracy zdalnej.

CV + Portfolio koniecznie z 1 plikiem PSD wykonanej grafiki proszę
przesyłać w terminie do 1.03.2018 na adres mailowy firmy rekrutacja@rutcom.pl

Oferty bez przesłanego portfolio nie będą rozpatrywane

W tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska: GRAFIK

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla
potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z
2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.
Rutcom Krzysztof Rutkowski
Marii Skłodowskiej-Curie 3 lok 77
15-094 Białystok
tel.: +48857453069
fax.: +48857453069
e-mail: kontakt@rutcom.pl
Strona: www.strony.bialystok.pl

587 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1423717