Strona główna> Praca>Sprzedaż, handel>szukam pracownika>Grafik + Sprzedaż internetowa. Praca stacjonarna.
zamknij

Grafik + Sprzedaż internetowa. Praca stacjonarna.

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Grafik + Sprzedaż internetowa

rodzaj pracy: stała, stacjonarna
wymiar zatrudnienia: pełny etat
wynagrodzenie: podstawa + prowizja

Rozwijająca się polska firma PRESTIGE poszukuje grafika do prezentacji sprzedażowej produktów w internecie, tworzenia materiałów reklamowych oraz sprzedaży internetowej.

Opis stanowiska

- przygotowywanie projektów graficznych,
- przygotowywanie plików do druku i publikacji internetowej według odpowiednich specyfikacji,
- obsługa serwisu Allegro
- telefoniczna i mailowa obsługa klientów
- tworzenie i wystawianie ofert Allegro
- praca wyłącznie stacjonarna

Wymagania

- bardzo dobra znajomość programu graficznego: Photoshop
- znajomość mechanizmu działania serwisu aukcyjnego Allegro
- doświadczenie w tworzeniu i obsłudze aukcji internetowych
- tworzenie i obróbka grafiki, szablonów na allegro
- podstawowa znajomość HTML, CSS
- doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
- samodzielność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy
- pomysłowość, inicjatywa, kreatywność, zmysł estetyczny – wyczucie koloru, kompozycja, typografia

Oferujemy

- stałe zatrudnienie – umowa o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- zdobycie doświadczenia w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
- uczestnictwo w szkoleniach
- szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i rozwoju w obszarze zgodnym z zainteresowaniami.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie swojego CV oraz portfolio. Odczytamy tylko te maile, które będą zawierać portfolio. Informujemy, że skontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami.

W CV należy, umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)".

W razie pytań proszę o kontakt.
Pozdrawiam serdecznie,
tel. 535 531 301
Monika Dąbrowska
Zespół PRESTIGE