zamknij

Inspektor ds. BHP

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Do uzgodnienia
Wymiar zatrudnienia: inny
Spółdzielnia SNB poszukuje kandydata:

zadania:prowadzenie dokumentacji z zakresu BHP w zakładzie,
opracowywanie procedur i instrukcji dotyczących BHP,
ustalanie okoliczności i przyczyn ewentualnych wypadków przy pracy oraz
prowadzenie ich rejestrów,
udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy,
prowadzenie audytów wewnętrznych,
organizowanie szkoleń z zakresu BHP oraz ćwiczeń ewakuacyjnych,
uczestniczenie w pracach komisji BHP,
współpraca z jednostkami zewnętrznymi i administracji państwowej w obszarze BHP,
realizowanie bieżącej kontroli stanowisk pracy oraz Zakładu

wymagania:
wykształcenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
staż pracy min. 2 lata,
aktywność, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
prawo jazdy kat. B.

oferujemy:zatrudnienie na umowę o pracę, wymiar czasu pracy i wynagrodzenie do uzgodnienia,

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mail: rekrutacja@snb.plUprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami, którzy zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 r. (Dz. Urz.UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłej rekrutacji).

592 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1635123