Inżynier robót żelbetowych

Białystok,  podlaskie,  Polska
data dodania: 2019-09-10 12:32
oferta: Oferuję pracę - jestem pracodawcą
ogłoszeniodawca: Firma / Agencja pośrednictwa
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia
HS BUDOWNICTWO w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydata na stanowisko Inżynier robót żelbetowych. Miejsce pracy Białystok.

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie dokumentacji budowlanej,
- Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą,
- Nadzór nad podległymi pracownikami,
- Uczestnictwo w odbiorach robót budowlanych,
- Wykonywanie obmiarów robót,
- Tworzenie harmonogramów realizacji robót oraz bieżąca kontrola wykonanych prac,
- Tworzenie harmonogramów dostaw materiałów oraz sprzętu na budowę oraz dalsza ich  weryfikacja w zakresie terminowości, ilości i jakości,
- Prowadzenie rozliczeń ilości robót wykonanych,
- Przeprowadzanie analiz przebiegu inwestycji i raportowanie zaawansowania robót.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Budownictwo,
- Doświadczenie zawodowe,
- Dobra znajomość pakietu Office, AutoCAD, Norma,
- Dokładności i odpowiedzialności za wykonywanie powierzonych zadań,
- Dyspozycyjności, zaangażowanie, samodzielność, terminowość,
- Prawo jazdy kategorii B,
- Nastawienie na osiąganie celów,
- Dobra organizacja pracy,
- Umiejętność pracy pod wpływem stresu.

CV proszę przesyłać na e-mail: kadry.hsbudownictwo@gmail.com