zamknij

IT TECHNOLOGY TEAM LEADER

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Do uzgodnienia

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
- zarządzanie projektami aplikacji mobilnych i webowych
- organizowanie i nadzorowanie prac realizowanych przez zespół projektowy, przydzielanie zadań, monitorowanie ich realizacji- przygotowywanie dokumentacji projektowej
- tworzenie planów projektów, harmonogramów, monitorowanie postępów, ryzyk, raportowanie
- współpraca z klientem zewnętrznym i wewnętrznym- inicjowanie i tworzenie standardów pracy i ich wdrażanie
- dbanie o przepływ dokumentacji i informacji w zespole- rozwój podległego zespołu

NASZE OCZEKIWANIA: - min 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi  - min rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem - doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych  - dobra znajomość ITIL  - dobra znajomość narzędzi: JIRA, GIT, Confluence  - doświadczenie w pracy z: Symfony 3, JS, MySql, Gulp - silne nastawienie na zrozumienie potrzeb biznesowych organizacji oraz wspieranie ich realizacji  - bardzo dobre umiejętności koordynacyjne i organizacyjne  - biegła znajomość jęz angielskiego (poziom C1/C2) niezbędna do pracy w międzynarodowym środowisku  - mile widziane: TDD, React/Angular/Vue

 CO DAJEMY OD SIEBIE:
 - ciekawe projekty dla dużych, międzynarodowych marek  - przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole  - pracę w nowoczesnym biurze  - możliwość angażowania się w innowacyjne projekty (Makerlab https://hypermedia.pl/#Work  - hektolitry pysznej świeżo zmielonej kawy :)  - możliwość rozwoju w ramach całej grupy Dentsu Aegis Network

Chcesz współpracować z najlepszymi w branży?
Wypełnij formularz na:https://bit.ly/2FViRKx

Prosimy o uwzględnieniu
w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych
Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

285 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1435224