zamknij

Kierownik projektów

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Poszukujemy osoby z minimum 2-letnim doświadczeniem w przygotowywaniu i koordynacji projektów finansowanych ze środków publicznych.

Jesteśmy organizacją pozarządową działającą od ponad 13 lat na rzecz rozwoju gospodarczego i społecznego województwa podlaskiego oraz budowy dobrosąsiedzkich relacji Polski z krajami Europy Wschodniej. Realizujemy projekty w obszarach: rynku pracy, kultury i edukacji, aktywizacji społeczności lokalnych i wolontariatu oraz adaptacji cudzoziemców z krajów byłego ZSRR do życia w Polsce. Prowadzimy szkolenia zawodowe i staże, organizujemy wydarzenie kulturalne oraz zajęcia dodatkowe, obsługujemy programy dotacyjne, oferujemy specjalistyczne poradnictwo i udzielamy wsparcia prawnego.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Przygotowywanie i prowadzenie strategicznych inicjatyw oraz projektów w Fundacji
- Koordynowanie prac zespołów projektowych
- Zarządzanie ryzykiem, zmianami, czasem, zakresem oraz budżetem w całym cyklu życia projektu
- Prowadzenie działań informacyjno-rekrutacyjnych
- Wyłanianie dostawców i usługodawców zgodnie z zasadą konkurencyjności
- Przygotowywanie dokumentów niezbędnych do rozliczenia projektów (umowy z personelem projektu, umowy z usługodawcami, protokoły, wniosek o płatność, harmonogram płatności, praca w systemie SL2014 itd.)
- Prowadzenie dokumentacji projektowej
- Udział we wdrażaniu standardów i dobrych praktyk w obszarze zarządzania projektami w Fundacji- Współpraca w zakresie reprezentowania organizacji w kontaktach z partnerami zewnętrznymi i kluczowymi dla realizacji projektów.
NASZE WYMAGANIA:- Minimum 2-letnie doświadczenie w przygotowywaniu i koordynacji projektów finansowanych ze środków publicznych- Praktyka w zarządzaniu zespołami- Orientacja na współpracę i budowanie relacji, w tym umiejętność nawiązywania i zarządzania relacjami z partnerami społecznymi, instytucjami publicznymi, etc.- Umiejętności analityczne, pracy pod presją czasu- Determinacja w dążeniu do realizacji założonych celów- Dokładność, zaangażowanie i samodzielność- Dobra znajomość j. angielskiego i/lub j. rosyjskiego w mowie i piśmie- Dobra znajomość pakietu Microsoft Office

MILE WIDZIANE:- Doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej- Doświadczenie w realizacji projektów finansowanych z funduszy europejskich, programów Narodowego Instytutu Wolności, funduszy norweskich- Znajomość j. rosyjskiego
OFERUJEMY:- Stabilne zatrudnienie połączone z atrakcyjnym wynagrodzeniem uzależnionym od posiadanego doświadczenia i kompetencji- Pracę na odpowiedzialnym stanowisku - Różnorodność realizowanych projektów- Dostęp do szkoleń i studiów podyplomowych- Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV na cv@onw.org.pl z dopiskiem „Kierownik Projektów”.

Informacje o ogłaszającym
Kontakt telefoniczny 792 XXX XXX« pokaż
880 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1692777