Strona główna> Praca>Produkcja>szukam pracownika>Konstruktor / Technolog SolidWorks
Ogłoszenie archiwalne
zamknij

Konstruktor / Technolog SolidWorks

Białystok,  podlaskie,  Polska
data dodania: 2019-07-09 13:28
oferta: Oferuję pracę - jestem pracodawcą
ogłoszeniodawca: Firma / Agencja pośrednictwa
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia
Firma LOHR Polska z siedzibą w Zaściankach, poszukuje pracownika na stanowisko konstruktor/ inżynier.

 Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość oprogramowania SolidWorks w praktyce (modelowanie 3D, obliczenia MES )

- Znajomość rysunku technicznego,

- Znajomość konstrukcji spawanych

- Przygotowanie wyceny oraz kontrolowanie kosztów realizacji powierzonych zadań

- Umiejętność analitycznego myślenia

Obowiązki:

 - Realizacja powierzonych projektów, tworzenie i prowadzenie dokumentacji technicznej,

- Kontrola prawidłowości wykonania powierzonego projektu, zamawianie niezbędnych części i materiałów

 Mile widziane:

doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość dziedziny ślusarsko-spawalniczej, znajomość niemieckiego, angielskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem

 Oferujemy:
posiłki regeneracyjne, pakiet medyczny, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w pełnym wymiarze godzin

CV proszę przesyłać na adres: hanna.wilman@lohrpolska.pl

Poprzednie Następne

zobacz zdjęcia
Obserwuj ogłoszenie
Wyślij znajomemu
Drukuj to ogłoszenie
Podaj e-mail adresata
Błąd
Podaj Twój e-mail
Błąd
Błąd
capcha
aby zmienić obrazek, kliknij na niego
Przepisz tutaj powyższy kod
Błąd
Poleć
(niechciana reklama)
Błąd
(umieszczone w nieprawidłowej kategorii)
(zabroniona, np. lekarstwa)
(ogłoszenie jest już nieaktualne)
(jeśli podejrzewasz, że ogłoszenie jest oszustwem)
Błąd
capcha
Błąd