Strona główna> Praca>Obsługa klienta, call center>szukam pracownika>konsultant połączeń przychodzących Orange
zamknij

konsultant połączeń przychodzących Orange

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Zadania na stanowisku:

Będziesz pomagał klientom w szybkim i
satysfakcjonującym rozwiązywaniu reklamacji,

poznawaniu szerokiego portfolio usług i produktów
Orange,

dobieraniu i kupowaniu rozwiązań odpowiadających na
ich potrzeby,

a wszystko to realizując połączenia Klientów w ruchu
PRZYCHODZĄCYM

Od Kandydatów oczekujemy:

komunikatywności i pozytywnego nastawienia,

podejścia do obsługi klientów tak, jak sam chcesz być
obsługiwany,

dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie
zmianowym,

chęci uczenia się nowych rzeczy,

skuteczności w realizacji założonych celów,

sprawnego pisania na klawiaturze.

Oferujemy:

przyjazną atmosferę pracy,

stabilne zatrudnienie w jednej z największych i
najstarszych firm z branży telekomunikacyjnej,

stawkę godzinową 15 zł brutto plus kwartalny system
premiowania,

szkolenie (za które Ci zapłacimy) przygotowujące do
pracy i możliwość rozwoju zawodowego,

umowę o pracę możliwość awansu dla najlepszych,

elastyczny grafik (jesteśmy otwarci na zatrudnienie
studentów zaocznych),

pakiet benefitów (karty Benefit Systems/ pakiety
medyczne / ubezpieczenia grupowe).

Osoby
zainteresowane ofertą, prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury poprzez wysłanie
CV na adres Magdalena.Lewicka@orange.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z
wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie
przez Work Service S.A. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na
potrzeby związane z realizacją procesu rekrutacji, jak również po jej
zakończeniu, oraz na dalsze ich powierzenie do przetwarzania w tym samym celu i
zakresie na rzecz Orange Polska S.A. oraz podmiotów współpracujących przy
realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o
ochronie danych osobowych (tj. Dz.U 2015.2135). Wyrażam zgodę na przetwarzanie
potrzeby związane z realizacją przyszłych procesów rekrutacji, jak również po
ich zakończeniu, oraz na dalsze ich powierzenie do przetwarzania w tym samym
celu i zakresie na rzecz Orange Polska S.A. oraz podmiotów współpracujących
przy realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U 2015.2135). Oświadczam, iż zostałem
poinformowany, iż Administratorem danych osobowych jest Work Service S.A. z
siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 66, 53-413 Wrocław, oraz iż
przysługuje mi prawo do wglądu do swoich danych i ich poprawiania.