Strona główna> Praca>Obsługa klienta, call center>szukam pracownika>Krupierka / Krupier - prowadzenie gier w kasynie
Ogłoszenie archiwalne
zamknij

Krupierka / Krupier - prowadzenie gier w kasynie

Białystok,  podlaskie,  Polska
data dodania: 2020-02-27 11:15
oferta: Oferuję pracę - jestem pracodawcą
ogłoszeniodawca: Firma / Agencja pośrednictwa
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia
Bookmacher sp. z o. o. do kasyna w Białymstoku poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Krupierka / Krupier
Oferujemy:- Możliwość wyuczenia i zdobycia elitarnego zawodu,- Pracę w licencjonowanym kasynie,- Umowę o pracę (pełny etat) oraz atrakcyjny system wynagradzania,- Profesjonalne szkolenie - kurs krupierski,- Zmianowy system pracy,- Strój służbowy.
Do obowiązków należeć będzie:- Obsługa gości kasyna,- Prowadzenie gier w kasynie (Ruletka, Poker oraz Black Jack),- Dbałość o pozytywny wizerunek kasyna,- Współpraca ze wszystkimi działami kasyna.
Wymagamy:- Wykształcenia średniego,- Zaświadczenia o niekaralności,- Odporności na stres,- Otwartości i komunikatywności,- Miłej aparycji i wysokiej kultury osobistej,- Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym oraz umiejętność szybkiego liczenia będą dodatkowym atutem.

CV prosimy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@bookmacher.com.plInformujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie następujących klauzul:
Klauzula zgody - przyszły proces rekrutacjiWyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bookmacher sp. z o. o. moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych i prowadzonych przez spółkę.- TAK     - NIE

Klauzula zgody - udostępnianie danych osobowych w celach rekrutacyjnych spółkom z grupyWyrażam zgodę na udostępnianie przez Bookmacher sp. z o. o. moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej innym podmiotom należącym do grupy dla celów udziału w obecnych oraz przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych i prowadzonych przez te podmioty.- TAK     - NIE

Administratorem Państwa danych osobowych przekazanych w celu rekrutacji jest Bookmacher sp. z o. o. (KRS: 00000585720 z siedzibą w Warszawie przy ul. Dęblińskiej 6, 04-187 Warszawa, dalej Administrator). Z Administratorem można się skontaktować korespondencyjnie pod adresem: Bookmacher sp. z o. o. ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych osobowych, z którym możecie się Państwo skontaktować w sprawie ochrony swoich danych i realizacji przysługujących praw: iod@bookmacher.com.pl W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przysługują Państwu następujące prawa:- żądania dostępu do danych osobowych oraz otrzymania ich kopii,- żądania sprostowania Państwa danych osobowych,- żądania usunięcia Państwa danych,- żądania ograniczenia przetwarzania Państwa danych.W każdej chwili możecie Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych, które przetwarzamy na podstawie Państwa zgody. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed wycofaniem zgody. W celu skorzystania z przysługujących Państwu praw można skierować korespondencję: na piśmie - pod adres: ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa, lub mailowo iod@bookmacher.com.pl Jeśli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa, przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


Informacje o ogłaszającym
Obserwuj ogłoszenie
Wyślij znajomemu
Zgłoś naruszenie
Drukuj to ogłoszenie
Wyślij znajomemu
Podaj e-mail adresata
Błąd
Podaj Twój e-mail
Błąd
Błąd
capcha
aby zmienić obrazek, kliknij na niego
Przepisz tutaj powyższy kod
Błąd
Poleć
Zgłoś naruszenie
(niechciana reklama)
Błąd
(umieszczone w nieprawidłowej kategorii)
(zabroniona, np. lekarstwa)
(ogłoszenie jest już nieaktualne)
(jeśli podejrzewasz, że ogłoszenie jest oszustwem)
Błąd
capcha
aby zmienić obrazek, kliknij na niego
Przepisz tutaj powyższy kod
Błąd
Zgłoś
297 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1609691