zamknij

Księgowy/Księgowa

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Firma WGT GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. zajmująca się obrotem paliw płynnych i materiałów chemicznych poszukuje osoby na stanowisko: Księgowy/Księgowa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Sporządzanie deklaracji podatkowych ( CIT, VAT, podatki lokalne);
- Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych oraz okresowych raportów i analiz finansowych;
- Raportowanie do instytucji zewnętrznych (US, GUS, NBP);
- Współpraca z przedstawicielami firm audytorskich;
- Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby Zarządu;
- Nadzór nad rzetelną i kompletną ewidencją w księgach rachunkowych oraz prawidłowością rozliczeń podatkowych;
- Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, uzgadnianie sald księgowych;
- Nadzór i kontrola procesu zamknięcia miesiąca, w tym kompletnością i jakością zapisów, rezerw itp;
- Wycena bilansowa środków pieniężnych i transakcji w walutach;
- Prowadzenie ewidencji środków trwałych;

WYMAGANIA:
- Wykształcenie wyższe ekonomiczne (ekonomia, księgowość, finanse);
- Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- Bardzo dobrą znajomość przepisów CIT, VAT oraz polskiej ustawy o rachunkowości;
- Bardzo dobrą znajomość MS Office, w szczególności Excel;
- Umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań;- Bardzo dobrą organizację pracy;
- Samodzielność i poczucie odpowiedzialności za powierzony zakres obowiązków;- Praktyczna znajomość programów księgowych;

OFERUJEMY:
-Umowę o pracę;
-Atrakcyjne warunki wynagradzania;
-Szkolenia poszerzające wiedzę i umiejętności;
-Niezbędne narzędzia pracy.

DANE KONTAKTOWE:

Tel.: 506592670

Prosimy o przesłani CV na adres mailowy:  ewa@wgtg.pl

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informacje o ogłaszającym
Kontakt telefoniczny 506 XXX XXX« pokaż
944 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1642734