Strona główna> Praca>Praca za granicą>szukam pracownika>Magazynier - WYSOKA STAWKA! rozładunek i sortowanie sprzętu ATV/AGD

Magazynier - WYSOKA STAWKA! rozładunek i sortowanie sprzętu ATV/AGD

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna
Wysokość wynagrodzenia: 6000,00 / PLN netto za miesiąc
Dla jednego z naszych holenderskich klientów w branży logistycznej poszukujemy kandydatów do pracy przy załadunku, rozładunku oraz sortowaniu sprzętu RTV/AGD, głównie drobnego, ale też wielkogabarytowego. Praca u klienta odbywa się w trybie jednozmianowym: pn - pt 00:30 do 08:30. Drobne artykuły RTV AGD (telefony komórkowe, klawiatury, monitory itp.) są rozładowywane/załadowywane ręcznie, natomiast załadunek/rozładunek większych sprzętów RTV AGD odbywa się przy pomocy wózków/podnośników.

Zakres obowiązków:
-załadunek oraz rozładunek
-sortowanie elektroniki
-kontrola jakości produktów (np. kwalifikację ich jako uszkodzone itp.)

Wymagania:
-mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
-gotowość do pracy na zmianie nocnej
-gotowość do pracy fizycznej
-mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
-stałe zatrudnienie za granicą
-atrakcyjne wynagrodzenie w EUR 11,37 (stawka podstawowa 9,72 €/h brutto + dodatek zmianowy 17% do każdej godziny)
-możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
-dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
-odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
-dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 8,30 % dochodów brutto
-przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
-cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
-organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika

Chcesz dostać tą pracę? Wejdź na stronę eena.pl i kliknij "zarejestruj się" wypełnił formularz i gotowe!Nasi konsultanci zadzwonią do Ciebie z ofertą pracy.

Jeżeli rejestracja sprawia Ci trudność zadzwoń: 857339180 lub napisz do nas E-mail: bialystok@eena.pl

726 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1463245