Strona główna> Praca>Motoryzacja>szukam pracownika>Mechanik/Elektromechanik pojazdów ciężarowych
Ogłoszenie archiwalne
zamknij

Mechanik/Elektromechanik pojazdów ciężarowych

Białystok,  podlaskie,  Polska
data dodania: 2020-06-19 16:11
oferta: Oferuję pracę - jestem pracodawcą
ogłoszeniodawca: Firma / Agencja pośrednictwa
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia
TT-Thermo King Sp. z o.o.
autoryzowany dealer marek VOLVO, RENAULT TRUCK poszukuje kandydatów na
stanowisko:Mechanik/Elektromechanik pojazdów ciężarowych
Miejsce pracy: Jeżewo Stare (k. Białegostoku)

Opis stanowiska:- Realizacja zadań związanych z procesem naprawy
pojazdów ciężarowych- Naprawa i usuwanie usterek elektrycznych w pojazdach
ciężarowych- Naprawa i usuwanie usterek mechanicznych w pojazdach ciężarowych

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne (kierunkowe zawodowe, średnie lub wyższe)- Dobra znajomość zagadnień dot. budowy, naprawy oraz eksploatacji samochodów
ciężarowych, poparta doświadczeniem zdobytym na podobnym stanowisku- Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną- Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi - Wysoka motywacja do pracy- Odpowiedzialność, dyspozycyjność oraz umiejętność pracy w zespole- Dobra organizacja pracy

Oferujemy:- Pełną wyzwań pracę w prestiżowej, rozwijającej się firmie- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w cyklu szkoleniowym VOLVO i RENAULT- Motywacyjny system wynagrodzeń- Prywatną opiekę medyczną- Rozbudowany pakiet socjalny- Dostęp do nowoczesnej technologii

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji na
adres: rekrutacja@thermoking.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TT-Thermo King Sp. z o.o. z siedzibą w Grzędach Al. Krakowska 36, 05-555 Tarczyn zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Poprzednie Następne