Strona główna> Praca>Motoryzacja>szukam pracownika>Mechanik/Elektromechanik pojazdów ciężarowych
zamknij

Mechanik/Elektromechanik pojazdów ciężarowych

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Opis stanowiska:Realizacja zadań związanych z procesem naprawy
pojazdów ciężarowychNaprawa i usuwanie usterek elektrycznych w
pojazdach ciężarowychNaprawa i usuwanie usterek mechanicznych w
pojazdach ciężarowychWymagania:Wykształcenie techniczne min.zawodoweDoświadczenie na podobnym stanowiskuDobra
znajomość zagadnień dot. budowy, naprawy oraz eksploatacji samochodów
ciężarowychUmiejętność
posługiwania się dokumentacją techniczną
Motywacja do pracyOdpowiedzialnośćDyspozycyjnośćUmiejętność pracy w zespoleDobra organizacja pracy
Oferujemy: Pełną wyzwań pracę w prestiżowej, rozwijającej
się firmieUmowę o pracęMożliwość rozwoju zawodowegoMotywacyjny system wynagrodzeńPrywatną opiekę medyczną

Kandydatów
zainteresowanych ofertą pracy prosimy
o przesłanie aplikacji na adresy: rekrutacja@thermoking.com.pl
Prosimy
o dopisanie klauzuli RODO.
TT-THERMO KING Sp. z o.o. Porosły - Kolonia 12N, 16-070, Choroszcz, office: +48 85 871 06 40, rekrutacja@thermoking.com.pl; www.thermoking.com.pl