Strona główna> Praca>Księgowość, kadry, HR>szukam pracownika>Młodszy Specjalista ds. Personalnych (umowa na zastępstwo ok. 1 roku)

Młodszy Specjalista ds. Personalnych (umowa na zastępstwo ok. 1 roku)

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Eurocash Logistyka:
To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 14 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistykę tworzy ponad 3500 pracowników.
Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Personalnych
(umowa na zastępstwo ok. 1 roku)

Miejsce pracy: Porosły (pow. białostocki)

Kluczowe zadania:
- Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska szeregowe w strukturze Centrum Dystrybucyjnego,
- Czynny udział w pozyskiwaniu nowych pracowników z rynku, poszukiwanie i wdrażanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów do pracy,
- Wydawanie dokumentów do zatrudnienia, weryfikacja dokumentów pracowników i przekazanie podpisanych dokumentów do Działu Kadr i Płac,
- Dystrybucja umów o pracę i innych dokumentów kadrowych,
- Dbałość o poprawny obieg dokumentacji personalnej,
- Nadzór i kontrola nad poprawnością prowadzenia dokumentacji pracowniczej w Centrum Dystrybucyjnym,
- Kontrola i raportowanie wskaźników HR w Centrum Dystrybucyjnym m.in. liczby godzin nadliczbowych, stanu wykorzystania urlopów wypoczynkowych, absencji pracowników itp.,
- Stała, bieżąca współpraca z Centralnym Działem Kadrowo-Płacowym oraz HR,
- Rozwiązywanie bieżących spraw zgłaszanych bezpośrednio przez pracowników Centrum Dystrybucji,
- Wsparcie Menadżera Centrum Dystrybucyjnego w bieżących zadaniach.

Idealny kandydat powinien:
- Posiadać doświadczenie w obszarze rekrutacji (w szczególności rekrutacje na stanowiska szeregowe/rekrutacje masowe),
- Znać zagadnienia związane z prawem pracy,
- Sprawnie obsługiwać pakiet MS Office (Word, Excel, Outlook),
- Mieć wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe,
- Być samodzielny i dobrze organizować swoją pracę,
- Cechować się wysoka kulturą osobistą oraz orientacją na klienta wewnętrznego i zewnętrznego.

Na tym stanowisku zapewniamy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo – okres około 1 roku,
- Wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego i premii,
- Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:- Pikniki letnie oraz atrakcje dla rodziny w Centrum Dystrybucyjnym;
- Paczki i bony na Święta;
- Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;
- Program stypendialny dla dzieci Pracowników;
- Ubezpieczenie grupowe;
- Prywatna opieka medyczna Medicover;
- Karty sportowe;
- Imprezy świąteczne;
- Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.
- Możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
- Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe.

Informacje o ogłaszającym
Kontakt telefoniczny 519 XXX XXX« pokaż
652 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1605867