Strona główna> Praca>Biuro, administracja>szukam pracownika>Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Bazą Produktów
zamknij

Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Bazą Produktów

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Firma Glosel sp. z o.o. sp. k., właściciel księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, poszukuje Specjalisty ds. zarządzania bazą produktów.

Idealny kandydat to cierpliwa, dokładna i skrupulatna osoba, która dobrze odnajduje się w pracy przed komputerem, analizując tysiące rekordów.

Zadania na stanowisku:

- wprowadzanie nowych produktów do systemu, zgodnie ze standardami panującymi w firmie,

- kontrola jakości wprowadzanych danych,

- sprawdzanie kompletności i spójności danych w bazie oraz dokonywanie niezbędnych poprawek,

- dodawanie unikalnych opisów marketingowych produktów,

- masowe zarządzanie bazą produktów,

- współpraca z dostawcami,

- współpraca z pozostałymi działami w firmie handel, logistyka, marketing,

- bieżące zadania związane z prawidłowym funkcjonowaniem Działu Zarządzania Bazą Produktów.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel (na poziomie średnio-zaawansowanym),

- wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

- bardzo dobra organizacja pracy,

- znajomość rynku ecommerce będzie dodatkowym atutem,

- skrupulatność, samodzielność, komunikatywność, otwartość na nowe rozwiązania
i ich wdrażanie.

Oferujemy:

- bardzo fajną atmosferę w pracy,

- stabilne zatrudnienie,

- opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,

- mega rabaty na całą ofertę sklepów należących do Glosel sp.
z o.o. sp.k,

- możliwość podniesienia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

- herbatę, kawę i mleko na koszt szefa :)

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: REKRUTACJA@GLOSEL.PL, w tytule

wpisując: BAZA/PRODUKTÓW/2019.

Prosimy o dopisane klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu
Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony
osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).