Strona główna> Praca>Biuro, administracja>szukam pracownika>Obsługa reklamacji i zwrotów oraz pomoc na magazynie
zamknij

Obsługa reklamacji i zwrotów oraz pomoc na magazynie

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie / dzieło
Poszukujemy osoby do obsługi reklamacji i zwrotów oraz pomocy na magazynie.
Obowiązki:- telefoniczna i mailowa obsługa klienta w zakresie reklamacji,- przygotowanie i rejestrowanie dokumentacji reklamacyjnej,- prowadzenie rejestru przyjmowanych reklamacji i zwrotów,- weryfikacja zasadności zgłoszeń reklamacyjnych, analizowanie przyczyn,- ustalanie i potwierdzanie terminów realizacji reklamacji,- obsługa magazynu reklamacji i zwrotów od klientów,- przygotowywanie zamówień dla klientów,- czynności związane z wysyłką towaru - pakowanie lekkich produktów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek, - rozkładanie lekkiego towaru w magazynie - przenoszenie,- oznaczanie kartonów i metkowanie produktów.
Wymagania:obsługa komputera,szybkość i sprawność manualna,komunikatywność, odpowiedzialność i uczciwość,dyspozycyjność - w zależności od ilości zamówień,powinien ponadto odznaczać się kulturą osobistą, spostrzegawczością i podzielnością uwagi.
Oferujemy:standardowo praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00,pracę w miłej atmosferzezarobki adekwatne od zaangażowania i doświadczenia
Miejsce pracy: Kolonia Porosły (dojazd linią autobusu nr 103)
UWAGA!W związku z wejściem RODO prosimy o dopisanie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.