Strona główna> Praca>Produkcja>szukam pracownika>Operator maszyn Masterpress
zamknij

Operator maszyn Masterpress

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Masterpress S.A., firma z branży poligraficznej działająca na polskim i zagranicznym rynku opakowań od 20 lat, pionier w druku etykiet typu shrink sleeve, poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator maszyn

Zadania na stanowisku:

-Prawidłowa realizacja zleceń produkcyjnych
-Dbałość o jakość i bezpieczeństwo zdrowotne wytwarzanego wyrobu
-Dbałość o powierzone maszyny i urządzenia
-Utrzymywanie porządku i czystości w środowisku pracy

Wymagania:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe
Dyspozycyjność - praca 3 zmiany
Znajomość barw i rozróżnianie kolorów
Posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych
Osoby niepalące

 Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Praca dla kobiet.

Zapraszamy do składania aplikacji na adres rekrutacja@masterpress.com w tytule wpisując Operator maszyn.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych Masterpress S.A.
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).