Strona główna> Praca>Produkcja>szukam pracownika>Operator maszyn PURELLA Sp. z o.o.
Ogłoszenie archiwalne
zamknij

Operator maszyn PURELLA Sp. z o.o.

Białystok,  podlaskie,  Polska
data dodania: 2021-03-18 15:36
oferta: Oferuję pracę - jestem pracodawcą
ogłoszeniodawca: Firma / Agencja pośrednictwa
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Do uzgodnienia
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia
PURELLA SUPERFOODS działa na rynku spożywczym od 2016 roku. Przez zaledwie dwa lata stała się jednym z liderów w branży zdrowej żywności impulsowej i super żywności - SUPERFOODS

Do naszego zespołu poszukujemy Operatora maszyn

Oferujemy:
 -Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie,
-Pracę w młodym i dynamicznym zespole, w firmie o wiodącej pozycji na rynku,
-Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
-Szkolenia dopasowane do profilu zawodowego.
Twój zakres obowiązków:
-Obsługa linii produkcyjnej,
-Uzbrajanie, wymiana narzędzi oraz ustawianie maszyn,
-Dbanie o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi,
-Utrzymanie jakości i efektywności produkcji,
- Nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego,
-Kontrola jakości produkowanych wyrobów,
-Dbanie o porządek na stanowisku pracy,
- Przestrzeganie zasad BHP, GMP/GHP oraz systemu HACCP.
 Nasze wymagania:
-Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych (dodatkowym atutem będzie -doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej),
 -Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, preferowane średnie techniczne,
-Doświadczenie w uzupełnianiu raportów i dokumentacji produkcyjnej,
-Umiejętność zarządzania i pracy w zespole,
-Posiadanie aktualnego orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Klauzula informacyjna dla kandydatów:  https://purella.sharepoint.com/:b:/s/Company/ETPzrUx4ttVGvpj0gkjUFtoBgwjutrslnGpqvfjv19YFFA?e=psUveT

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@purella.pl

Poprzednie Następne