Strona główna> Praca>Produkcja>szukam pracownika>OPERATOR PRODUKCJI PURELLA SP. Z O.O.
zamknij

OPERATOR PRODUKCJI PURELLA SP. Z O.O.

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego poszukujemy na osoby na stanowisko Operatora

Nasze wymagania:
- doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych;
- łatwość uczenia się i przyswajania wiedzy;
- komunikatywność; umiejętność pracy w zespole;
- odpowiedzialność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków;
- posiadanie aktualnego orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie i odważanie surowców zgodnie z recepturami;
- kontrola ilościowa i jakościowa surowców na stanowisku pracy;
- mycie i przezbrajanie wskazanych urządzeń;
- obsługa urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnej;
- kontrola jakości produkowanych wyrobów;
- dbanie o porządek na stanowisku pracy;
- wykonywanie pracy zgodnie z zasadami DOBREJ PRAKTYKI PRODUKCYJNEJ, DOBREJ PRAKTYKI HIGIENICZNEJ oraz HACCP.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie; pracę w młodym i dynamicznym zespole;
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
- szkolenia dopasowane do profilu zawodowego.

Cv prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@purella.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Link do informacji o przetwarzaniu danych: osobowych: https://purella.sharepoint.com/:b:/s/Company/ETPzrUx4ttVGvpj0gkjUFtoBgwjutrslnGpqvfjv19YFFA?e=psUveT