Ogłoszenie archiwalne
zamknij

OPERATOR TECHNICZNY

Białystok,  podlaskie,  Polska
data dodania: 2020-10-23 10:32
oferta: Oferuję pracę - jestem pracodawcą
ogłoszeniodawca: Firma / Agencja pośrednictwa
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia
ROSTI Poland jest firmą produkcyjną z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne obowiązki
- odbiór produkowanych detali z maszyny oraz sprawdzanie ich zgodności z wzorcami
- podstawowe czynności techniczne przy maszynie (kontrola procesu, korygowanie ustawień)
- dbanie o prawidłowy stan techniczny urządzeń (konserwacja)
- współpraca z zespołami utrzymania ruchu, narzędziowni, inżynierii
- wsparcie operatorów produkcji w rozwiązywaniu drobnych problemów związanych z codziennym działaniem maszyn

Oczekiwania:
- wyksztalcenie min. zawodowe (preferowane techniczne)
- umiejętność opanowywania zagadnień technicznych
- zaangażowanie oraz chęć podnoszenia kwalifikacji
- umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym obejmującym również weekendy)

Oferujemy:
- obowiązkowe szkolenie wprowadzające oraz opiekę trenera
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie wiodącej na rynku
- umowę o pracę zawartą bezpośrednio z Rosti Poland
- bogaty pakiet benefitów  (m.in. prywatna opieka medyczna za 1zł, karta multisport, bony świąteczne, dofinansowanie do wczasów)
- pracę w nowoczesnej fabryce rozwijającej się według koncepcji Lean manufacturing
- najwyższe standardy BHP

Aplikacje wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w tym szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (o ile takie dane zostały przeze mnie podane) przez Rosti Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Myśliwska 18, 15-569 Białystok, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@rosti.com z dopiskiem „Operator Techniczny” lub dostarczać na recepcję firmy: ul. Myśliwska 18

Poprzednie Następne