Strona główna> Praca>Biuro, administracja>szukam pracownika>Praca biurowa związana z analizą danych w języku Francuskim
zamknij

Praca biurowa związana z analizą danych w języku Francuskim

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Do uzgodnienia
Poszukujemy osoby do pracy w biurze przy obsłudze autorskiej platformy internetowej.

Mile widziane osoby studiujące prawo lub z tytułem magistra prawa.

JAKIE BYŁYBY TWOJE OBOWIĄZKI?
Komunikacja z oddziałami/klientami firmy w języku francuskim.
Prace biurowe związane z obsługą autorskiej platformy.
Wyszukiwanie, wprowadzanie i analiza danych w systemie firmy.

KOGO POSZUKUJEMY?
Osoby biegle posługującej się językiem francuskim.
Znającej obsługę pakietu Microsoft Office, Google Spreadsheet.
Potrafiącej swobodnie poruszać się w internecie i korzystać z komputera.
Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku.
Zapewniamy pełne przeszkolenie w obsłudze platformy.
Zatrudniamy również studentów :)

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ?
Możliwość rozwoju, szkoleń.
Międzynarodowe środowisko pracy, w miłej i przyjaznej atmosferze.
Praca w przestronnym biurze w ścisłym centrum Białegostoku.
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania.

Wyślij CV na adres mzdanowicz@ebrandservices.com
Mile widziane CV w języku angielskim!