Strona główna> Praca>Nieruchomości>szukam pracownika>Praca w branży nieruchomości, z podstawą+prowizja, nie dla każdego!
Ogłoszenie archiwalne
zamknij

Praca w branży nieruchomości, z podstawą+prowizja, nie dla każdego!

Białystok,  podlaskie,  Polska
data dodania: 2019-06-18 15:14
oferta: Oferuję pracę - jestem pracodawcą
ogłoszeniodawca: Firma / Agencja pośrednictwa
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Do uzgodnienia
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Wysokość wynagrodzenia: 3500,00 / PLN netto za zlecenie (zadanie)
Jeśli poszukujesz stałego lub dodatkowego zajęcia przynoszącego zadowalające wynagrodzenie oraz:- dobrze czujesz się w nawiązywaniu kontaktu z nowymi osobami,- masz doświadczenie w sprzedaży,- chcesz poznać magiczny świat nieruchomości,- chcesz nauczyć się różnych form inwestowania w nieruchomości,
to zapraszamy do współpracy!
Napisz e-mail z kilkoma zdaniami o sobie. Podaj informację o preferowanym sposobie zatrudnienia i zakresie czasowym jaki możesz przeznaczyć na pracę w naszym zespole, czy posiadasz prawo jazdy i dysponujesz samochodem. 
Co oferujemy?- szkolenia, wiedzę, doświadczenie w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, sposobów inwestowania w nieruchomości, w tym bez udziału środków własnych, zarządzania mieszkaniami w systemie najmu długo i krótkoterminowym, flipowania, podnajmu, a także w zakresie sprzedaży i negocjacji,- wynagrodzenie zależne od zaangażowania i skuteczności bez limitu górnej wysokości, z możliwością ustalenia dodatkowego wynagrodzenia stałego,- elastyczną formę zatrudnienia - godziny i miejsce pracy dostosowane do Twoim możliwości i zaplanowanych działań,- forma współpracy do ustalenia (umowa o pracę, umowa zlecenia, działalność gospodarcza).
Kim jesteśmy?Zajmujemy się szerokopojętymi nieuchomościami, pośrednictwem, zarządzaniem najmem długo i krótkoterminowym, współpracą z inwestorami w kraju i za granicą. Odnosimy sukcesy w tym co robimy dlatego powiększamy nasz zespół by zwiększyć zakres działania. 
Pisz na adres: biurokjf@gmail.com
PS. Jeśli szukasz pracy od godz. 8 do 16, ze stałą pensją niezależną od efektów Twojej pracy, to to ogłoszenie nie jest dla Ciebie. Nie widzimy problemu w tym żebyś zarabiał/a ponad średnią krajową albo i kilkukrotność średniej, ale Twoje zarobki zależą wyłącznie od Twojego zaangażowania i skuteczności. Dołożymy wszelkich starań, żebyś osiągał/a oczekiwane wynagrodzenie.Poprzednie Następne

Podobne ogłoszenia:
Jak wyróżnić ogłoszenie?
zobacz zdjęcia
Informacje o ogłaszającym
Obserwuj ogłoszenie
Wyślij znajomemu
Zgłoś naruszenie
Drukuj to ogłoszenie
Wyślij znajomemu
Podaj e-mail adresata
Błąd
Podaj Twój e-mail
Błąd
Błąd
capcha
aby zmienić obrazek, kliknij na niego
Przepisz tutaj powyższy kod
Błąd
Poleć
Zgłoś naruszenie
(niechciana reklama)
Błąd
(umieszczone w nieprawidłowej kategorii)
(zabroniona, np. lekarstwa)
(ogłoszenie jest już nieaktualne)
(jeśli podejrzewasz, że ogłoszenie jest oszustwem)
Błąd
capcha
aby zmienić obrazek, kliknij na niego
Przepisz tutaj powyższy kod
Błąd
Zgłoś
352 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1564818