Strona główna> Praca>Praca fizyczna>szukam pracownika>PRACOWNIK MAGAZYNOWY-OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Ogłoszenie archiwalne
zamknij

PRACOWNIK MAGAZYNOWY-OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Białystok,  podlaskie,  Polska
data dodania: 2014-01-09 09:07
oferta: Oferuję pracę - jestem pracodawcą
ogłoszeniodawca: Firma / Agencja pośrednictwa
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia
DHL Supply Chain to jedna z jednostek biznesowych DHL, w ramach której zapewniamy naszym klientom odpowiednio dostosowane logistyczne i przemysłowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, magazynowania, dystrybucji oraz usług tworzących wartość dodaną – pomagając im osiągać coraz lepsze wyniki każdego dnia. Ze względu na swój dynamiczny rozwój poszukujemy do Magazynu w Złotorii k/Białegostoku pracownika na stanowisko Pracownik Magazynowy- Operator Wózka Widłowego.

Główne obowiązki:
Wykonywanie operacji magazynowych włączając: rozładunek, rozłożenie towaru, skompletowanie zamówień, przygotowanie towarów do wysyłki- zgodnie z obowiązującymi procedurami. Przestrzeganie standardów jakościowych na magazynie. Praca w zespole.

Wymagania:
Gotowość do pracy tylko w porze nocnej
Uprawnienia na wózki widłowe
Umiejętność obsługi komputera
Doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy
Stabilne warunki zatrudnienia oraz pracę w międzynarodowym środowisku.
Pakiet świadczeń oraz benefity.

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji w terminie do 24.01.2014 na adres e-mail: malgorzata.samborska@dhl.com. Prosimy o wpisanie w tytule nr referencyjnego PM/01/14/B. Prosimy o dopisanie do załączanych CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), jak również na przetwarzanie moich danych w przyszłości, jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania.

Obserwuj ogłoszenie
Wyślij znajomemu
Drukuj to ogłoszenie
Podaj e-mail adresata
Błąd
Podaj Twój e-mail
Błąd
Błąd
capcha
aby zmienić obrazek, kliknij na niego
Przepisz tutaj powyższy kod
Błąd
Poleć
(niechciana reklama)
Błąd
(umieszczone w nieprawidłowej kategorii)
(zabroniona, np. lekarstwa)
(ogłoszenie jest już nieaktualne)
(jeśli podejrzewasz, że ogłoszenie jest oszustwem)
Błąd
capcha
Błąd
1297 wyświetleń
numer ogłoszenia: 905021