zamknij

Pracownik sekretariatu szkoły

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
TEB Edukacja Oddział w Białymstoku w związku z ciągłym

rozwojem zatrudni osobę na stanowisko pracownika sekretariatu.

OPIS STANOWISKA:

-pozyskiwanie i kompleksowa obsługa kandydatów do szkół

-bieżąca obsługa słuchaczy i uczniów szkoły zgodnie ze standardami firmy

-nawiązywanie kontaktów oraz pozyskiwanie nowych klientów

-prowadzenie ewidencji szkolnych i innej dokumentacji szkolnej zgodnie z
przepisami

-obsługa terminala płatniczego

-prowadzenie spraw związanych z korespondencją

 WYMAGANIA:

-wykształcenie minimum średnie

-doświadczenie w obsłudze klienta

-doświadczenie w branży edukacyjnej - mile widziane  -znajomość programów
MS Office

-znajomość standardów obsługi klienta-dobra organizacja
pracy własnej -wysokie umiejętności
interpersonalne, komunikatywność OFERUJEMY:-umowę o pracę-nagrody roczne-dodatkowe dni wolne-przyjazną atmosferę
pracy-możliwość wykupienia
karty MultiSport   Zgłoszeniaprzyjmujemy do
09.12.2021r.
CV proszę przesłać na adres tebedukacjabialystok@gmail.com

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie
następującej

klauzuli:

Po zapoznaniu się z klauzulą, wyrażam zgodę na przetwarzanie

przez TEB Edukacja sp. z o.o. z siedzibą w
Poznaniu, al.

Niepodległości 2 moich danych osobowych, zawartych
w

przesłanej

aplikacji dla potrzeb do realizacji procesu
rekrutacji