Ogłoszenie archiwalne
zamknij

Projektant instalacji elektrycznych

Białystok,  podlaskie,  Polska
data dodania: 2020-09-30 09:42
oferta: Oferuję pracę - jestem pracodawcą
ogłoszeniodawca: Firma / Agencja pośrednictwa
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia
Firma Elam Dariusz Jarmoc posiada ugruntowaną pozycję rynkową i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz wykonywaniu instalacji elektrycznych na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Norwegii i Szwecji.

Zakres obowiązków:
- projektowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych (w tym też inteligentnych) w domach jednorodzinnych, budownictwie modułowym, budynkach użyteczności publicznej, halach i zakładach produkcyjnych;
- tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej do realizacji projektów;
- współpraca z zespołem projektowym, koordynacja projektu z innymi branżami oraz ustalenia z Inwestorem.

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe/studenci kierunków Elektrotechnika, Elektronika, Energetyka itp.;
- praktyczna znajomość oprogramowania CAD, MS Office;
- umiejętność pracy w zespole;
- dobra organizacja pracy.

Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość j. niemieckiego, angielskiego, norweskiego, szwedzkiego, posiadanie uprawnień budowlanych.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
- możliwość nauki kosztorysowania w programie Norma;
- możliwość zdobycia doświadczenia w projektowaniu instalacji na rynku krajowym i europejskim;
- możliwość czynnego udziału w realizacji i budowie projektowanych obiektów;
- możliwość rozwoju oraz atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ELAM Dariusz Jarmoc  w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. "
Przesłanie dokumentów aplikacyjnych oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych ELAM Dariusz Jarmoc z siedzibą w Białymstoku. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie przesyłał aplikacji.