Strona główna> Praca>Księgowość, kadry, HR>szukam pracownika>Prowadzenie kadr i płac - praca w kancelarii doradztwa podatkowego/biurze rachunkowym

Prowadzenie kadr i płac - praca w kancelarii doradztwa podatkowego/biurze rachunkowym

ogłoszeniodawca: Osoba prywatna
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Kancelaria prawa gospodarczego i podatkowego prowadząca również biuro rachunkowe poszukuje nowego pracownika do prowadzenia kadr i płac dla zewnętrznych klientów.
Opis stanowiska:- rozliczanie pracowników z czasu pracy,- prowadzenie akt osobowych pracowników,- przygotowywanie umów związanych z zatrudnieniem,- dopełnianie wszelkich obowiązków na linii osoba zatrudniona - pracodawca zgodnie z obowiązującymi przepisami,- bezpośredni kontakt z klientami.
Wymagania:- doświadczenie w obszarze HR, kadr,- znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego (w szczególności przepisów dot. PIT),- znajomość rodzajów umów i form zatrudnienia,- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, skrupulatność, dobra organizacja pracy.
Oferujemy:- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,- możliwość rozwoju kompetencji, pogłębiania wiedzy i zdobywania doświadczenia w obszarze prawa pracy, prawa podatkowego, HR i księgowości,- odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w realizowaniu zadań i obowiązków,- pracę w biurze w dogodnej lokalizacji w Białymstoku,- pracę w przyjaznym i młodym zespole.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV i dopisek ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

675 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1565666