Strona główna> Praca>Budownictwo, architektura, inżynieria>szukam pracownika>Rokel poszukuje elektryków/elektromonterów
zamknij

Rokel poszukuje elektryków/elektromonterów

oferta: Szukam pracy - jestem pracownikiem
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Miejsce pracy: Białystok
Opis stanowiska:- składanie rozdzielnic  elektrycznych / sterowniczych
- montaż instalacji elektrycznych / oświetleniowych / alarmowych u klienta
- konserwacja i serwis wykonanych instalacji elektrycznych / oświetleniowych / alarmowych
- bieżąca organizacja pracy
- przestrzeganie przepisów BHP oraz standardów jakościowych

Czego oczekujemy:

- chęć rozwoju zawodowego, chęć zmierzenia się z wyzwaniami
- zaangażowania w wykonywaną pracę
- terminowości i sumienności wykonywanych prac
- umiejętności pracy w zespole
- umiejętności czytania i tworzenia schematów elektrycznych
- umiejętności czytania dokumentacji technicznej
- umiejętności korzystania z oprogramowania: pakietu Office, AutoCAD
- prawo jazdy kat. B
- dyspozycyjności, gotowości do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju
- mile widziane doświadczenie w pracach na podobnych stanowiskach

Oferujemy:

- ciekawą pracę
- przyuczenie do pracy na stanowisku
- wynagrodzenie godzinowe zależne od umiejętności i zaangażowania w wykonywaną pracę
- samochód służbowy na wyjazdy służbowe
- zapewniamy niezbędne narzędzia oraz materiały do wykonywania obowiązków
- mile widziana znajomość języka angielskiego technicznego (do czytania dokumentacji technicznych)
- imprezy firmowe
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 600 276 332 oraz przesyłanie CV na  adres:  rokel@op.pl tytułując maila następująco: Rekrutacja – imię nazwisko kandydata (CV powinno zawierać niezbędne klauzule RODO)

531 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1628248