zamknij

Samodzielny/a Księgowy/a

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Opis stanowiska:- czynny udział w księgowaniu dokumentów księgowych m.in. zakupowych, sprzedażowych;- księgowanie wyciągów bankowych;- prowadzenie ewidencji magazynowej, rozliczanie inwentaryzacji;- prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia;- prowadzenie ewidencji rozliczeń międzyokresowych kosztów;- analiza i bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych;- udział w zamknięciu miesiąca, uzgadnianie kont księgi głównej; - przygotowanie danych do deklaracji podatkowych PIT, VAT, VAT-EU, sprawozdań finansowych;- przygotowanie sprawozdań GUS oraz NBP,- przygotowanie analiz i raportów finansowych na potrzeby Zarządu.
Wymagania:- wykształcenie wyższe kierunkowe;- minimum pięć lat pracy w dziale księgowości;- znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości; - odpowiedzialność oraz zdolność analitycznego myślenia; - dokładność, systematyczność, terminowość i doskonała organizacja pracy własnej; - gotowość do racy w pełnym wymiarze czasu,- mile widziana działalność gospodarcza.
Oferujemy:- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;- zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie;- ciekawą pracę w dynamicznym zespole;- możliwość rozwoju zawodowego.

Przesyłając
nam swoje CV, nie zapomnij o dodaniu następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do
przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Ustawy z
dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z
2016 r., poz. 922 z późn. zm.)."

721 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1654029