Strona główna> Praca>Biuro, administracja>szukam pracownika>Sekretarka - staż + zatrudnienie
zamknij

Sekretarka - staż + zatrudnienie

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Do uzgodnienia
Agencja Zatrudnienia OPTIMA HRS dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

Sekretarka
Miejsce pracy: Białystok

Oferujemy:
- 3-miesięczny staż, za który przysługuje stypendium 1017, 40 netto na rękę/m-c + składki ZUS i ubezpieczenie,
- dopłatę do kosztów dojazdu (osobie spoza Białegostoku),
- zdobycie cennego doświadczenia + gwarantowane zatrudnienie po stażu.

Wystarczy, że:
- posiadasz wykształcenie minimum średnie,
- nie pracujesz, nie uczysz się i nie szkolisz,
- posiadasz wysoką kulturę osobistą,- jesteś zaangażowana/y, komunikatywna/y i samodzielna/y,
- posiadasz prawo jazdy kat. B.

Jeśli nie masz doświadczenia – nie martw się ! Wszystkiego Cię nauczymy :)

Twoje zadania:
- obsługa sekretariatu firmy,
- obsługa bieżącej korespondencji firmowej,
- przygotowywanie formalnych dokumentów firmowych,
- przyjmowanie i obsługa gości,
- realizacja zakupów biurowych.

Jesteś zainteresowany/na?
Zadzwoń: 506 783 916, wyślij CV: jgosciewska@optimahrs.pl lub przyjdź: ul. Piękna 5 lok. 12P, B-stok, godz. 8:00-16:00.

738 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1547821