Strona główna> Praca>Biuro, administracja>szukam pracownika>Specjalista ds. Dostarczania i Utrzymania Usług
zamknij

Specjalista ds. Dostarczania i Utrzymania Usług

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie / dzieło
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą
agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą.
Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już
ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie,
dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce
pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy specjalisty na
stanowisko: Specjalista ds. Dostarczania i Utrzymania Usług

Zadania na stanowisku:

- obsługa zleceń dostarczania usług w systemach
informatycznych

Od Kandydatki oczekujemy:

- wykształcenie minimum średnie

- znajomość obsługi komputera (Excel, Word)

- komunikatywność,
odpowiedzialność, systematyczność

- osoba dyspozycyjna (praca zmianowa rano / popołudnie oraz
w weekendy)

Miejsce pracy:
Białystok

Rodzaj umowy:  umowa
zlecenie

Stawka za rbh dla pracownika brutto –  14,00 pln

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o zgłoszenie swojej
kandydatury poprzez wysłanie CV na adres: Magdalena.Lewicka@orange.com z
dopiskiem o jakie stanowisko się państwo ubiegają.