Strona główna> Praca>Obsługa klienta, call center>szukam pracownika>Specjalista ds. eksportu – JĘZYK NIEMIECKI
Ogłoszenie archiwalne
zamknij

Specjalista ds. eksportu – JĘZYK NIEMIECKI

Białystok,  podlaskie,  Polska
data dodania: 2020-11-24 11:52
oferta: Oferuję pracę - jestem pracodawcą
ogłoszeniodawca: Firma / Agencja pośrednictwa
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia
AB GROUP jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży maszyn rolniczych i budowlanych. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko specjalisty ds. eksportu. Jeżeli jesteś pełen entuzjazmu do pracy, znasz dobrze język niemiecki i jesteś komunikatywny, z pewnością znajdziesz wśród nas miejsce dla siebie. Czekamy na osoby, które wniosą do firmy swoją energię i zaangażowanie.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- kontakt z istniejącymi kontrahentam- aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych kontrahentów za granicą- przygotowywanie ofert handlowych- obsługę klientów poprzez kontakty telefoniczne, mailowe, komunikatory internetowe (Skype, Whatsapp, Viber)- koordynację wysyłek do klientów

Od kandydatów oczekujemy:
- gotowości do zdobywania nowych kompetencji (bardziej zależy nam na tym ile możesz się nauczyć, niż na tym co już umiesz)- dobrej znajomości j. niemieckiego, mile widziana będzie znajomość drugiego języka obcego- atutem będzie doświadczenie w dziale sprzedaży, idealnie w handlu zagranicznym (import, eksport) lub call center- dużej ilości energii i pozytywnego nastawienia do pracy- dobrej znajomości MS Office- bardzo dobrej organizacji pracy własnej- otwartości, komunikatywności i kreatywności w rozwiązywaniu problemów- determinacji i nastawienia na wynik

Co oferujemy:
- stabilne zatrudnienie i umowę o pracę- atrakcyjne wynagrodzenie - bycie częścią dynamicznie i konsekwentnie rozwijającej się organizacji- pracę zgodnie z japońską filozofią zarządzania LEAN, standardami 5S i według zasady - każdego dnia robimy mały krok do przodu- możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów- możliwość realnego wpływu na swoją pracę- system szkoleń wewnętrznych z potrzebnych narzędzi pracy (głównie pakiet MS Office)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AB Group z siedzibą w Białymstoku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
AB Group
www.ab-group.com.pl


Podobne ogłoszenia:
Jak wyróżnić ogłoszenie?
Informacje o ogłaszającym
Obserwuj ogłoszenie
Wyślij znajomemu
Zgłoś naruszenie
Drukuj to ogłoszenie
Wyślij znajomemu
Podaj e-mail adresata
Błąd
Podaj Twój e-mail
Błąd
Błąd
capcha
aby zmienić obrazek, kliknij na niego
Przepisz tutaj powyższy kod
Błąd
Poleć
Zgłoś naruszenie
(niechciana reklama)
Błąd
(umieszczone w nieprawidłowej kategorii)
(zabroniona, np. lekarstwa)
(ogłoszenie jest już nieaktualne)
(jeśli podejrzewasz, że ogłoszenie jest oszustwem)
Błąd
capcha
aby zmienić obrazek, kliknij na niego
Przepisz tutaj powyższy kod
Błąd
Zgłoś
193 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1652974