zamknij

Specjalista ds. Eksportu

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Firma eksportowa Arsenal EU specjalizuje się w sprzedaży hurtowej wiodących światowych producentów artykułów spożywczych oraz chemii gospodarczej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska
•    Współpraca handlowa z kontrahentami,
•    Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami,
•    Przygotowanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych,
•    Nadzór nad dokumentacją handlową oraz wysyłkami towarów.

Wymagania
•    Wykształcenie wyższe,
•    Znajomość języka angielskiego,
•    Mile widziana znajomość innych języków obcych,
•    Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziedzinie handlu/eksportu.

Oferujemy
•    Umowę o pracę,
•    Rozwój zawodowy bazujący na indywidualnych działaniach rozwojowych,
•    Dofinansowanie lekcji języków obcych,
•    Dofinansowanie karty Multi Sport,
•    Prywatne ubezpieczenie medyczne,
•    Pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres: office@arsenaleu.eu
W temacie wiadomości proszę podać stanowisko na które Państwo aplikujecie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez ARSENAL PL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Białymstoku z siedzibą przy ul. Przędzalniana 6H, 15-688 Białystok (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych)