Strona główna> Praca>Sprzedaż, handel>szukam pracownika>Specjalista ds. handlowo - technicznych
Ogłoszenie archiwalne
zamknij

Specjalista ds. handlowo - technicznych

Białystok,  podlaskie,  Polska
data dodania: 2021-02-18 14:23
oferta: Oferuję pracę - jestem pracodawcą
ogłoszeniodawca: Firma / Agencja pośrednictwa
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Do uzgodnienia
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia
Firma BIATECH sp. z o.o., poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok - Zaścianki

Obowiązki podstawowe:
-sprzedaż urządzeń i oprogramowania,
-opieka nad dotychczasowymi klientami,
-doradztwo techniczne i merytoryczne w zakresie oferowanych produktów,
-wspieranie klientów z zakresu instalacji i obsługi oprogramowania,
-przygotowywanie prostych grafik sprzedażowych,
-doraźne prace przy sprzęcie komputerowym.

Oferujemy:
-wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii uzależnionej od wyników,
-ciekawą pracę w innowacyjnej firmie,
-wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

Oczekiwania:
-znajomość programów biurowych,
-znajomość programów graficznych,
-komunikatywność,
-kreatywność i chęć do pracy,
-samodzielność, motywacja do pracy i orientacja na osiąganie wyników,
-prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na nasz adres e-mail: pracaATbiatech.pl

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z
dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r.
Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Poprzednie Następne

zobacz zdjęcia
Informacje o ogłaszającym
Obserwuj ogłoszenie
Wyślij znajomemu
Drukuj to ogłoszenie
Podaj e-mail adresata
Błąd
Podaj Twój e-mail
Błąd
Błąd
capcha
aby zmienić obrazek, kliknij na niego
Przepisz tutaj powyższy kod
Błąd
Poleć
(niechciana reklama)
Błąd
(umieszczone w nieprawidłowej kategorii)
(zabroniona, np. lekarstwa)
(ogłoszenie jest już nieaktualne)
(jeśli podejrzewasz, że ogłoszenie jest oszustwem)
Błąd
capcha