Strona główna> Praca>Obsługa klienta, call center>szukam pracownika>Specjalista ds. obsługi klienta sklepu internetowego – miejsce pracy Białystok

Specjalista ds. obsługi klienta sklepu internetowego – miejsce pracy Białystok

ogłoszeniodawca: Osoba prywatna
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Zadania:
- obsługa klientów przez telefon i email zgodnie z określonymi standardami
- doradztwo w zakresie wyboru produktów przez Klienta (branża kobieca)
- kompleksowa obsługa Klienta od złożenia zamówienia aż po jego wysłanie (czyli zamawianie produktów, przyjęcie towaru, przygotowywanie przesyłek, ewidencja zwrotów i wymian, obsługa reklamacji)
- wystawianie produktów w sklepie internetowym, wystawianie aukcji internetowych, obróbka zdjęć produktów, zmiana tła w zdjęciu na biały kolor
- sprawdzanie rozliczeń z firmami logistycznymi i obsługującymi płatności
- odpowiedzialność za dobry wizerunek firmy w Internecie oraz utrzymanie wskaźnika zadowolenia klientów na dotychczasowym lub wyższym poziomie
Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego
- biegła obsługa komputera, pakietu MS Office oraz umiejętność posługiwania się siecią Internet
- łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, wysoka kultura osobista i kultura „językowa”
- uczciwość, dokładność, otwartość, sumienność i odpowiedzialność
- energia, zapał i chęć do pracy, zorientowanie na realizację konkretnego celu, umiejętność argumentowania i przekonywania klienta
- dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Mile widziane:- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, obsługi programów graficznych np. GIMP
- studenci kierunków marketing, informatyka
- preferowane kobiety
- osoby z doświadczeniem w branży e-commerce.

Oferujemy:
Wynagrodzenie stałe plus premia uzależniona od przychodu firmy, od opinii o sklepie oraz zaangażowania. Okres szkolenia objęty jest umową zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po pomyślnie odbytym okresie szkoleniowym.
Odpowiadamy na wybrane oferty.
Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłoszenie się poprzez załączenie poniżej cv ze zdjęciem i listu motywacyjnego na adres interesy@bliskociala.com.pl co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bliskociala.com.pl na potrzeby aktualnej i przyszłej rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest BLISKOCIALA.COM.PL CENTRUM HANDLU Edyta Zdrajkowska z siedzibą pod adresem ul. Handlowa 7 lok. 6, 15-399 Białystok, NIP: 542-283-09-04 ; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby - Mam prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji lub do dnia odwołania zgody a w przypadku przyszłych rekrutacji przez okres 2 lat.

588 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1535007