zamknij

SPECJALISTA DS. ZAKUPU

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Firma Glosel sp. z o.o. sp. k., właściciel księgarni internetowej TaniaKsiążka.pl, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje poszukuje: SPECJALISTY DS. ZAKUPU.

Idealny kandydat, to osoba posiadająca wysoko rozwinięte zdolności analityczne, jednocześnie posiadająca umiejętności negocjacyjne.

Główne obowiązki:
- przygotowywanie i terminowa realizacja zamówień,
- odpowiedzialność za zakup towarów,
- optymalizacja poziomu zapasów oraz dostaw,
- wprowadzanie zamówień do systemu,
- przeprowadzanie analiz oraz tworzenie zestawień na potrzeby Category Managera,
- analizowanie ofert,
- udział w procesach negocjacyjnych,
- przygotowywanie umów handlowych,
- współpraca z działami sprzedażowymi

Wymagania:
- doświadczenie w pracy w zakupach - min. rok,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (znajomość programu Excel - poziom zaawansowany),
- wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- samodzielność w działaniu,
- komunikatywność

Mile widziane:
- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, preferowane: techniczne, logistyczne, ekonomiczne lub pokrewne,
- znajomość kategorii: zdrowa żywność, kosmetyki naturalne,

Oferujemy:
- pracę w firmie z dużym potencjałem,
- możliwość rozwoju,
- stabilne zatrudnienie,
- opiekę medyczną,
- ubezpieczenie na życie,

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: REKRUTACJA@GLOSEL.PL, w tytule wpisując: ZAKUP/2018

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

598 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1526454