Strona główna> Praca>Sprzedaż bezpośrednia>szukam pracownika>Specjalista Sprzedaży Bezpośredniej
zamknij

Specjalista Sprzedaży Bezpośredniej

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Do uzgodnienia
Wymiar zatrudnienia: inny
Wysokość wynagrodzenia: 3000,00 / PLN netto za miesiąc
VECTRA S.A. – jesteśmy jednym z liderów usług telekomunikacyjnych na
rynku, wiodącym w Polsce operatorem kablowym, posiadającym ponad
milion klientów w 439 miastach. Tworzymy zgrany zespół, w którym
liczy się otwartość, pozytywne nastawienie i kreatywność.
Wieloletnie doświadczenie, bogata oferta oraz systematyczny rozwój
ugruntowały naszą silną pozycję w branży.
Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

SPECJALISTA SPRZEDAŻY BEZPOŚRDNIEJ

Szukasz swojej pierwszej pracy, chcesz zmienić obecną,
a może zależy Ci na elastycznych godzinach pracy? Jeśli masz
doświadczenie w sprzedaży, będzie ono niewątpliwie Twoim atutem.
Jeśli nie masz doświadczenia, ale pokażesz nam, że tkwi w Tobie
potencjał, my pomożemy Ci go rozwinąć. Jesteś gotowy na duży
sukces finansowy, a tym samym na realizowanie celów?

Twoje przyszłe zadania:

Sprzedaż usług VECTRA nowym i aktualnym Klientom
Bezpośrednia obsługa i doradztwo w wyborze optymalnych rozwiązań telekomunikacyjnych dla domu

Oferujemy:
Rozwój w strukturach firmy

Wynagrodzenie
adekwatne do osiąganych wyników

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VECTRA S.A. z siedzibą w Gdyni przy Al.
Zwycięstwa 253, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego
przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział
Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000089460,
tel.: 58 624 83 52, e-mail: vectra@vectra.pl), a także Vectra Serwis
sp. z o.o z siedzibą w Gdyni, Al. Zwycięstwa 253, Vectra
Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka
jawna z siedzibą w Warszawie przy ul. Emilii Plater 53. moich danych
osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia
rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

367 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1552202