Strona główna> Praca>Sprzedaż, handel>szukam pracownika>Sprzedawca sprzętu AGD w OUTLECIE AGD w Białymstoku - PEŁEN ETAT

Sprzedawca sprzętu AGD w OUTLECIE AGD w Białymstoku - PEŁEN ETAT

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie / dzieło
Wysokość wynagrodzenia: 110,00 / PLN netto za godzinę
Uwaga! Praca od zaraz do końca marca.

Odeo24.pl to stabilna i szybko rozwijająca się firma - największy w Polsce Outlet z markowym sprzętem małego AGD.
Prowadzimy sprzedaż online oraz w sklepach stacjonarnych we Wrocławiu. Oferujemy produkty w cenach do 60% niższych niż w marketach. Zobacz naszą ofertę w sklepie internetowym.

## Szukamy w trybie pilnym:
Zdolnej i odpowiedzialnej osoby do obsługi klientów w naszym outlecie w Białymstoku na stanowisku:
SPRZEDAWCA / DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy:
Białystok, ul. Ciołkowskiego 24

Zakres godzinowy:
Od 8-16:00 w dni robocze.

## Obowiązki:
· Bieżąca obsługa klientów i aktywna sprzedaż naszych produktów
· Aranżacja właściwej ekspozycji w sklepie
· Obsługa wysyłki towarów w sprzedaży internetowej
· Obsługa klientów zagranicznych w tym obsługa zwrotu VAT podróżnym

## Wymagania:
· Doświadczenie w sprzedaży stacjonarnej - szczególnie w branży AGD
· Znajomość Języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
· Umiejętność samodzielnej pracy
· Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
· Znajomość zasad działania sklepów internetowych będzie atutem
Obsługa komputera w środowisku Windows to oczywistość.

## Oferujemy:·
Wynagrodzenie: 8-10 zł na rękę
Forma zatrudnienia: UMOWA ZLECENIE

Adres do wysyłania dokumentów aplikacyjnych (CV): rekrutacja@odeo24.pl

W tytule maila proszę rozpocząć od: PRACA BIAŁYSTOK
W treści maila proszę w kilku zdaniach napisać o sobie dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy zatrudnić.

Na aplikacji prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133, poz.883.”