Strona główna> Praca>Motoryzacja>szukam pracownika>SPRZEDAWCA W DZIALE SAMOCHODÓW UŻYWANYCH
zamknij

SPRZEDAWCA W DZIALE SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Sieńko i Syn Autoryzowany Dealer VW i Audi
poszukuje pracowników na stanowisko : Sprzedawca w Dziale Samochodów Używanych.
Zapoznaj się z naszą stroną internetową www.sienkoisyn.com.pl i zasadami rekrutacji w zakładce Kariera. Aplikuj online:rekrutacja@sienkoisyn.com.pl
Twój zakres obowiązków:

- przygotowywanie ofert handlowych- obsługa klienta- sprzedaż samochodów używanych- wyceny i przeprowadzanie transakcji zakupu samochodów używanych- dbałość o najwyższą jakość transakcji sprzedażowych
Nasze wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży samochodów- wykształcenie średnie lub wyższe- komunikatywność- wysoka kultura osobista oraz kultura słowa- umiejętność ustalania priorytetów oraz rozwiązywania bieżących problemów- zaangażowanie i sumienność przy wykonywaniu powierzonych zadań- chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności- znajomość pakietu MS Office- prawo jazdy kat. B- dobra umiejętność jazdy samochodem
Oferujemy :
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę- atrakcyjny system wynagrodzeń- podnoszenie kwalifikacji w oparciu o cykl specjalistycznych szkoleń

Informacje o ogłaszającym
Kontakt telefoniczny 85 XXX XX XX« pokaż
622 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1666044