Strona główna> Praca>Produkcja>szukam pracownika>Stickerowanie kwiatów doniczkowych! Holandia od zaraz! Dużo godzin!

Stickerowanie kwiatów doniczkowych! Holandia od zaraz! Dużo godzin!

Rodzaj pracy : dodatkowa Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wysokość wynagrodzenia: 6000,00 / PLN netto za miesiąc
Agencja Pracy Axidus poszukuje pracowników na stanowiska produkcyjne. Obecnie prowadzimy rekrutację dla swojego holenderskiego klienta na stanowisko stickerowanie kwiatów doniczkowych.

Opis stanowiska:
Praca polega na naklejaniu etykiet informacyjnych lub cen na kwiaty doniczkowe. Do obowiązków pracownika należeć będzie również sortowanie, a następnie układanie kwiatów na wózkach oraz sztokowanie (wbijanie kijków).
Miejsce pracy: Holandia Południowa (okolice Hagi).

Stawka: od 9,44€/h + dodatki za nadgodziny 25% i weekendy 50%!

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie od zaraz,
- ubezpieczenie pracownicze na cały okres pobytu,
- dogodny dla pracownika system wypłat,
- zorganizowany przejazd z Polski do Holandii komfortowymi busami,
- zakwaterowanie w domkach lub hotelach,
- pełny wymiar czasu pracy 40h/tygodniowo,
- możliwość przejścia z pracy tymczasowej na pracę stałą.

Oczekujemy:
- dyspozycyjności do wyjazdu od zaraz,
- chęci do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
- odpowiedzialności i sumienności podczas wykonywania obowiązków.

Nie wymagamy doświadczenia- wszystkiego Cię nauczymy!
Zapraszamy do zaaplikowania http://www.axidus.pl/kontakt/zglos-sie-nas/

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem pracy od zaraz zadzwoń!
Justyna +48 797 401 095
Marcin 89 527 03 27

KRAZ 8517

Informacje o ogłaszającym
Kontakt email biuro@XXXXXXXXXX« pokaż
Kontakt telefoniczny 797 XXX XXX« pokaż
390 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1582762